کتابچی – خرید کتاب، کمک درسی، زبان

لطفاً در ابتدا نسخه رایگان کتاب را دانلود کنید. امکان دارد برای یک کتاب چندین نسخه مختلف ارائه شود. مناجات شعبانیه در بین دعاها جاذبه ای خاص دارد و عبارت ها و ویژگی هایش در کمترین دعا و مناجاتی به چشم می خورد. اثر پیش رو جرعه ای از این دریای بی کران معارف الهی است که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و عبارات دل انگیزش در بین دعاها جاذبه ای خاص دارد. برخی از مهمترین الزامات توسعه حضور نشر ایران در عرصه بین الملل، در این نمایشگاه که با حضور ناشران لبنان و نیز ناشرانی از سایر کشورها برپا شده است، آثار برگزیده این ناشران عرضه شده است: جامعه المصطفی، الهدی، بوستان کتاب، جمکران، جمال، فاتحان، ۲۷ بعثت، ابرار معاصران، ستارگان درخشان و سوره مهر، سمت، مجمع جهانی اهل بیت(ع)، مجمع تقریب مذاهب اسلامی، موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی و انتشارات انقلاب اسلامی. طرح حمایت از ترجمه و نشر آثار فارسی به زبانهای دیگر در نظر دارد به منظور تشویق ترجمه و نشر آثار فارسی بخشی از هزینههای نشر کتاب در زبان مقصد را بپردازد و شرایطی فراهم سازد تا ناشران معتبر در ترجمه و نشر آثار فارسی به سایر زبانها مشارکت کرده و آثار فاخر در حوزه معارف اسلامی و علوم انسانی در بازار جهانی عرضه و توزیع شود.

این نویسنده مطرح کشور گفت: در روایت «آنا» کتاب، نویسنده در جای خودش قرار دارد و مرگ را از سمت خودش تعریف میکند و این از بهترین بخشهای کتاب است. در این آیین، حسین شرفخانلو، مدیرآرامستان های خوی و نویسنده کتاب قصه قبرستون هم گفت: وقتی در سال ۹۵ به مدیرعاملی سازمان قبرستانها منصوب شدم، این یادداشتها را نوشتم. وقتی که اشتباهها مشخص شوند، برای برطرف کردن آنها و بهبود ادراک رئیس از شما، بسیار دیر شده است و اگر در مدیریتتان با گامهای اشتباه بر نتیایج کارتان تاثیر منفی بگذارید، فرصت اصلاح برای بازگشت به جای اول نخواهید داشت. همواره انسانها مقید به رعایت اصول و نزاکتهای اجتماعی هستند، اما وقتی اتفاق مرگ برای کسی یا برای منسوبینش حادث میشود، ناگهان آن آداب برداشته میشود و من حقیقی آن آدم بروز و ظهور پیدا میکند. پوشش اطلاعاتی چی بخونم بسیار کامل است و سعی شده تا ضمن رعایت انصاف در تحلیل و بررسی کتاب ها، اطلاعات آنها تکمیل باشد. مناجات شعبانیه، حالت های انسان را به شئون مختلف این عالم بیان می کند و قسمت های ابتدایی آن بیان کوچکی و شکستگی نفس او در برابر حق تعالی است که با جنبه مخلوقیت او متناسب است، زیرا کمال انسان در ظاهر نیستی و نداری خود در برابر حق تعالی با زبان های خود است.

محتوای بسیار بلند این مناجات، بیان کوچکی از شکستگی نفس در برابر حق تعالی و رسیدن به نهایت درجه کمال انسانی است. برای ثبت درخواست آفلاین، ابتدا در تب جستجوی کتاب در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، عنوان کتاب را جستجو کنید. درصورتیکه کتاب درخواستی شما از بخش جستجوی کتاب یافت نشود، سفارش کتاب خود را بهصورت آفلاین ثبت کنید. در صورتی که کتاب مد نظر شما از بخش جستجوی کتاب یافت نشد، برای سفارش آفلاین کتاب گام دوم را طی کنید. هزینه شفاف و مناسب هزینه ترجمه کتاب مورد نظر شما بشکل آنلاین مصاحبه شده و گزینههای متفاوتی را پیشروی شما قرار خواهد داد تا با توجه به شرایط مالی که دارید نسبت به سفارش ترجمه کتاب اقدام کنید. این پدیده پاسخ طبیعی مغز، به متقاضیان بیشمار زمان و توجه ما است. هدف ما در انتشارات متخصصان این است که در ادامهی راه چاپ و انتشار کتاب، نویسنده انرژی خود را ذخیره کند. به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجانغربی، این آیین که به همت اداره کتابخانه های عمومی خوی و در کتابخانه طوبی این شهرستان برگزار شد، احسان رضایی، منتقد ادبی و نویسنده برجسته کشوری از تهران گفت: این اثر برای اولین بار در سطح کشور و در دوران جدید مواجهه اولیه همه ماها با دوران کرونا نوشته شده و روایتی دست اول از طرف یک مدیرقبرستانی هست که خودش دست به قلم بوده و راوی صحیح از وقایع مرگ های کرونا و همچنین نگاه مردم و اطرافیان یک مرده به مسئله مرگ است.

مهدی قزلی، مدیر انتشارات جام جم تهران و منتقد دوم این اثر بود که سخنانش را با ویژگی های قلمی این نویسنده اثر شروع کرده و گفت: «شرفخانلو» روایتی خوب از آنچه که به حق و با دیده باز دیده به قلمی شیوا برایمان کشیده و من خواننده را در پی خود می کشد تا شیرینی داستانش در نگاه مردم به مرگ و مواجهه شان با کرونا برایمان روایت سازد. وی بر نبود ترتیب خطی قصه قبرستون اشاره کرده و گفت: نویسنده آگاهانه این ترتیب را برهم زده که بسیار قابل توجه است و متن خوبی از آب درآورده است. نویسنده کتاب «قصه قبرستون» گفت: فصل دیگری از این کتاب مربوط به روابط کارمندی است و من از روزی که به آنجا رفتم، سعی کردم بخشی از آن را توسعه بدهم تا تلخی کار برای همکارانم کمتر بشود. وی، نگارش روان و دست اول نویسنده از اوضاع را شاخصه اصلی این کتاب دانسته و افزود: «حسین شرفخانلو»، نویسنده ای زبردست است که همه خوانندگان را با نحوه مواجهه مردم با مقوله مرگ و زندگی آخرت و زیر خاک، روایت خاصی انجام می دهد و این اثر باید توسط همه مسئولین خویی و نهادهای متولی امور شهری مورد خوانش قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید