مطالعه کتاب و کتابخوانی یک نیاز ضروری است – ایمنا

استوارت فریدمن Stewart D. Friedman از نویسندگان دیگر کتاب مدیریت خود استاد دانشگاه کسبوکار پنسیلوانیا است. شما میتوانید در این فروشگاه کتاب، آثار مشهورترین نویسندگان و برترین انتشارات و همچنین پرفروشترین کتاب ها را در اپلیکیشن و سایت فیدیبو پیدا کنید و با بیش از 50 درصد تخفیف خرید کنید. برای جستجوی کتاب، عنوان کتاب و یا نویسنده کتاب را وارد کنید. از انواع دیگر کتاب، کتاب دیجیتالی ( e-Book ) است که کتاب در قالب بستههای نرمافزاری مانندِ پیدیاف یا ئیپاب ارائه میشود که وسایلی نیز به نام کتابخوان الکترونیکی مانندِ آمازون کیندل برای خواندن آن به کار میرود. تعریف دیگری که به نظر میرسد مناسب باشد، محتوای تولید شده توسط نویسنده که هدف مشخصی را دنبال کند و کتاب حولِ محور هدف مشخص شده توسط نویسنده مطالبی ارائه دهد و در پایان کتاب، نویسنده به هدف خود برسد و در این مجال، ارجاع کلّی به کتابِ دیگر یا مقاله نداشته باشد.

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، کتابهای کمک درسی در سطوح مختلفی طبقهبندی شدهاند و مخاطب باید با توجه به نیاز خود، برای خرید هر یک از آنها اقدام کند. استفاده از یک روش بسیار راحت که موجب اطمینان بیشتر شما برای خرید کردن میشود مانند خرید کتاب پرداخت در محل که شما این فرصت را دارید پس از تحویل گرفتن سفارشات خود مبلغ را به مامور اداره پست پرداخت کنید. واضح است که در خرید کتاب کمک درسی، در نظر داشتن سطح کتاب یک مسئله بسیار مهم و ضروری میباشد. برای خرید این کتابها نیازی نیست که حتما خرید حضوری داشته باشید، بلکه با مراجعه به یک سایت معتبر خرید کتاب میتوانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی خود را انجام دهید. کتابهای سفر علیبابا کتابهای مرجعی هستند که لازم نیست از صفحه اول تا آخر آن را مطالعه کنید تا اطلاعات مورد نیازتان را پیدا کنید. اما اگر شما از فروشگاه اینترنتی سراج خرید خود را انجام دهید و با این نوع مشکلات روبرو شوید، میتوانید با مرکز پشتیبانی تماس بگیرید و به راحتی آن نوشته ای را که مشکل دارد را مرجوع کنید و سالم را دریافت کنید.

سایت کتاب 24 از سال 1380 به عنوان بزرگترین مرجع خرید کتاب در ایران از نظر تعداد کتاب های موجود ، فعالیت خود را با 3 فروشگاه حضوری در تهران آغاز کرد و از سال 1390 بزرگترین سایت کتاب با بیشترین عنوان کتاب را با هدف تامین تمام نیاز های مشتری و تحویل در سریع ترین زمان ممکن راه اندازی کرد و از شهریور سال 1399 با ریبرندینگ به نام کتاب 24 اکنون در دسترس شماست و خیلی راحت از طریق درخواست کتاب هرکتابی را که نیاز دارید سفارش دهید و فوری تحویل بگیرید. از طرف دیگر، کتابهای کمک آموزشی در هر ساعت از شبانه روز در دسترس فرد هستند و میتوان از آنها کمک گرفت؛ در صورتی که این امکان در هنگام استفاده از معلم خصوصی وجود ندارد. گاهی اوقات ممکن است که دانشآموزان در فهم مطالب دروس به مشکل بر بخورند؛ در این مواقع برخی به دنبال استفاده از معلم خصوصی و برخی دیگر به دنبال کتابهای کمک آموزشی میروند. کتاب کمک درسی چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟ به بیان کلی کتابهای کمک آموزشی، به دانشآموزانی که در فهم دروس مشکل دارند، کمک میرسانند. به بیان سادهتر، برخی از افراد کتابهای کمک درسی را برای کمک به مباحث درسی خریداری میکنند و برخی دیگر برای کارهای دیگری از جمله تست زنی، از این کتابها بهره میبرند.

ترجمیک با در نظر گرفتن نیازهای خاص این افراد و موسسات، به ترجمههایی بسیار با کیفیت با همکاری مترجمان کتاب که از میان دانشگاهیان و فارغالتحصیلان دانشگاههای معتبر انتخاب شدهاند، سالانه صدها جلد کتاب را ترجمه و انتشار میدهد. نویسنده در مقدمه اثر آورده است: به برکت اولیای دین و عنایات ویژه مربیان الهی که نصیب حقیر شد، سال ها به بحث بعضی از دعاها و مناجات های ائمه(ع) مشغول بوده و به اندازه فهم بسیار کوتاه خود، توضیحاتی در این باره داده است. هر یک از اینها خصوصیات مثبت مربوط به خود را دارند؛ اما باید توجه داشت که در کتابهای کمک آموزشی مطالب به صورت دقیقتری مطرح شده و برای هر مسئله نکات بسیار زیادی بازگو شده است. «داستان من» محصولی نوآورانه است که با پیوند قصه گویی، هنر و تکنولوژی این امکان را برای شما فراهم میکند تا در تجربه خلق یک کتاب داستان اختصاصی برای کودک خود مشارکت کنید و او را قهرمان کتاب اختصاصی خودش کنید. بانک کتاب آنلاین یک وب سایت آنلاین است که می توانید هر کتابی را در سریع ترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت به دنبال کتاب های محبوب و ناشناخته خریداری کنید. تصور کنید شما یک رمان خوان حرفه ای هستید و به دنبال یک رمان هیجان انگیز و زیبا می گردید.

دیدگاهتان را بنویسید