شهر کتاب آنلاین – شهر کتاب آنلاین

تیم پشتیبانی ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شماست و تا لحظه رسیدن کتاب بدست شما در کنارتان خواهیم بود. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. ترجمه سطوح تخصصی در هر زمینه علمی توسط مترجمی با تخصص علمی مرتبط با همان زمینه انجام گیرد که احتمال اشتباه مترجم را به شدت کاهش میدهد. در ترجمیک این امکان فراهم است که بسته به حجم کتاب، ۲ تا ۵ نمونه ترجمه دریافت کنید و بر اساس این نمونهها و در صورت رضایت، مترجم کار شما تعیین شود. از این دانشمند کمادّعا مقالات پرمایه و نغزی هم به یادگار است که گواهی است بر میزان دانش و سواد او که بخشی از آن در این کتاب آمده است. بر این اساس، اغلب مشتریان ترجمه کتابهای تخصصی، تمایل دارند قبل از شروع کار، بخشی از کتاب توسط مترجمان ترجمه شده و نتیجه را مشاهده نمایند.

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفهای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری میکنند، میداند و هیچ یک از اطلاعات ذکر شده در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمیگیرد. بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد. هم اکنون این اطلاعات به صورت ثبتی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده و درسالنامه آماری انتشار مییابد. امروزه بسیاری از اجناس و محصولات مختلف به صورت اینترنتی خریداری و فروخته می شوند و شما امروزه می توانید کتاب های مورد نظر خودتان را نیز می توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید. مرکز چاپ نشر شهر با تجهیزات مدرن چاپ افست و دیجیتال امکان انجام خدمات چاپ و نشر را با بهترین کیفیت فراهم میکند. همچنین شما امکان گفتگو با مترجم را بر روی هر سفارش خواهید داشت و میتوانید نظرات خود را در حین انجام پروژه منتقل کنید. برای افزایش سرعت در ترجمه کتاب، پیشنهاد ترجمیک، سپردن ترجمه هر بخش یا فصل از کتاب به یک مترجم است تا کار ترجمه سرعت بیشتری بگیرد و در انتها نیز یک ویراستار متخصص، کار این مترجمان را یکدست خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، این کتاب در ۳۷۲ صفحه وزیری، با شمارگان ۵۰۰ نسخه و بهای ۱۲۵ هزار تومان در نشر گیتا با همکاری اندیشمندان یزد و با سرمایهگذاری مالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به چاپ رسیده است. ترجمیک با داشتن تیمی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و سایر دانشگاههای معتبر شما را به مطالعه بیشتر در مورد مزیتهای ترجمیک دعوت میکند: چرا به ترجمیک سفارش ترجمه بدهیم؟ سالانه دانشجویان زیادی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای مختلف سوئد اقدام میکنند. ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف و زوج زبانهای نادر خدمات ارائه میکند. این امر در مورد ترجمه کتابهای تخصصی نیز صادق است. بله، ترجمیک همکاری زیاد در ترجمه و انتشار کتابهای فارسی به زبانهای دیگر در کشورهای جهان داشته است. هدف ما این است که مقاله خوانان با سهولت بیشتری بتوانند نوشته مورد نظر خود را تهیه کنند. ادبیات به تکتک افراد با همه ویژگیهای فردیشان امکان داده از تاریخ فراتر بروند. فرهنگ و ارشاد اسلامیتهران- ایرنا- شصتوسومین نمایشگاه بینالمللی لبنان با حضور ناشران فعالی از جمهوری اسلامی ایران از جمله انتشارات بینالمللی الهدی سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران با حضور جمعی از مسئولان و سفرای کشورهای خارجی…

حال با این طرز فکر به یک صفحه معرفی کتاب نگاه کنید. یک کتاب، هرچند که از سوی یک فرد نوشته شده باشد در خود تجربهٔ جمع را دارد، تجربهٔ بشر را… چرا از اول نقلقولها را ننویسیم؟ میتوانید بدون پرداخت هرگونه هزینهای از سایت و اپلیکیشن فیدیبو استفاده و کتابهای رایگان و نسخههای نمونه را مطالعه کنید؛ اما تنها کاربرانی میتوانند از فیدیبو خرید کنند که در سایت یا اپلیکیشن فیدیبو ثبت نام کرده باشند. علل مختلفی برای این مسئله وجود دارد، اولین مورد این است که در هنگام خرید آنلاین میتوانید قیمت کتاب مورد نظر را با سایر فروشگاهها مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. بله، برای اطمینان از کیفیت ترجمه میتوانید چند نمونه ترجمه دریافت کنید. گفتم حاجی بگو چند و خلاصم کن، بعد به خانه آمدم. اما همانطور که از نردبان بالا میرفتید، منابع بازخورد صادقانه و مفید کاهش یافتهاند و بعد از زمان مشخصی تقریبا روی پای خودتان ایستادهاید. برای مشاهده لیست کامل این زبانها روی این دکمه کلیک کنید. ترجمیک برای سفارشهای کوچک پیشنهاد میکند با کمی هزینه بیشتر، از پکیجهای سریعتر استفاده کنند ولی در مورد ترجمه کتاب این کار ممکن نیست زیرا به علت افزایش دستمزد مترجم، نیازمند هزینه بالایی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید