شصتوسومین نمایشگاه بینالمللی کتاب لبنان گشایش یافت – ایرنا

از مجموع 966 کتابفروشی عضو طرح، 737 کتابفروشی در مرکز استان و 229 کتابفروشی در سایر شهرهای استان در نوزدهمین دوره طرحهای توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشیها (طرحهای فصلی فروش کتاب) با عنوان«پاییزه کتاب 1400» مشارکت کردند. سایت کتاب 24 از سال 1380 به عنوان بزرگترین مرجع خرید کتاب در ایران از نظر تعداد کتاب های موجود ، فعالیت خود را با 3 فروشگاه حضوری در تهران آغاز کرد و از سال 1390 بزرگترین سایت کتاب با بیشترین عنوان کتاب را با هدف تامین تمام نیاز های مشتری و تحویل در سریع ترین زمان ممکن راه اندازی کرد و از شهریور سال 1399 با ریبرندینگ به نام کتاب 24 اکنون در دسترس شماست و خیلی راحت از طریق درخواست کتاب هرکتابی را که نیاز دارید سفارش دهید و فوری تحویل بگیرید. نبی از طریق اتصال به عقول مجرده و نفوس فلکیه، بر تمامی امور مطلع و از امور غایبه و حوادث آینده آگاه است. برای نمونه میتوان به دیدگاه او در معجزه اشاره کرد.

چندین و چند مقاله که در هر کدام از آنها کتاب خاصی معرفی می شود و به طور کامل برای شما شرح داده می شود که این کتاب در چه سالی چاپ شده، توسط چه کسی نوشته شده، چه جوایزی برده و به چه موضوعاتی اشاره می کند. این به ویژه برای دانشجویانی که می خواهند به سخنرانی های ضبط شده توسط اساتید معتبر گوش دهند و همچنین برای کسانی که نمی توانند بخوانند مفید است. پناهیان همچنین یادآور شد: نوشتن برخی کتابها، سالها طول میکشد بنابراین باید از نویسندگان حمایت مالی شود. باید بدانیم خواندن کتاب، تشکر از قشر فرهیخته است که با کمترین درآمد کار میکنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح پاییزه کتاب 1400 از شنبه 29 آبانماه کار خود را در 966 کتابفروشی عضو طرح در 31 استان کشور آغاز و تا روز چهارشنبه 3 آذرماه ادامه خواهد داشت. پناهیان با تأکید بر توجه رهبر معظم انقلاب به موضوع کتابخوانی و اهتمام به مطالعه رمان در ادامه تصریح کرد: دانشجویان و طلاب بدانند کتابهای درسی جزو مطالعه محسوب نمیشوند و گاهی اوقات باید آثار سوء کتابهای درسی را با مطالعه دیگر کتابها از بین برد.

این مدرس حوزه و دانشگاه ادامه داد: قرآن کریم پیوسته بر خرد و اندیشه تأکید دارد و نشان میدهد دین ما یک مقوله فکری است و کسانی که نمیتوانند تفکر داشته باشند، نمیتوانند با دین ارتباط خوبی برقرار کنند و از خواندن قرآن نیز لذت نمیبرند. مکگین تاکنون در دانشگاههای لندن، آکسفورد و راتجر به تدریس فلسفه پرداخته است و در حال حاضر استاد ممتاز فلسفه در دانشگاه میامی است. او در پایان این مراسم، مطالعه کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی» را به کتابخوانها توصیه کرد. تمامی سفارشات ترجمه تخصصی ثبت شده در ترجمیک، با داشتن کیفیت نقرهای و بالاتر (برای ترجمه کتاب، انتخاب طلایی و بالاتر توصیه میشود)، به صورت بخش به بخش تحویل خواهند شد. چگونه خود را از رهبری که فقط صلاحیت رهبری دارد به رهبری برتر و متمایز برسانیم؟ به گزارش ایکنا؛ کتاب «عموی چشم انتظارت»، بیان چند روایت از دوران اسارت آزادگان و نامهنگاری آنها با حضرت آیتالله خامنهای است که در 184 صفحه توسط انتشارات موسسه ایمان جهادی چاپ و روانه بازار کتاب شده است. نکتهی مهم در این اثر بهکارگیری رویکرد فلسفی است که غالباً رویکردی برتر و جامع در نظر گرفته میشود زیرا از همین رویکرد انتقادی میتوان به عنوان پشتیبانی برای رویکردهای انتقادی دیگر همچون رویکردهای جامعهشناختی، روانشناختی و حتی مردمشناختی بهره گرفت.

بهمنی همچنین درباره شیوه نوشتاری این کتاب عنوان کرد: نویسنده ابتدا به معرفی سه مفهوم فلسفی مورد نظر خود پرداخته است که به ترتیب عبارتند از: آگاهی و شک، خود و علیت. همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. با دانلود اپلیکیشن پاتوق کتاب، شما به هزاران کتاب اکترونیک و کتاب صوتی، از ناشرین معتبر کشور دسترسی خواهید داشت. ما نمیتوانیم بدون قدرت تفکر زندگی کنیم و برای سلامت ذهن لازم است بخشی از زندگی را به کتاب خواندن اختصاص دهیم. این مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به گسترش استفاده از فضای مجازی بیان کرد: عادت به فضای مجازی و استفاده مدام از آن ذهن را از بین میبرد و قدرت تفکر را نابود میکند. وی افزود: فضای مجازی هرگز جای کتاب را نمیگیرد و اگر به موضوع مطالعه کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی پرداخته نشود، مردم در معرض آسیبهای مختلف اجتماعی قرار میگیرند. وی بر نبود ترتیب خطی قصه قبرستون اشاره کرده و گفت: نویسنده آگاهانه این ترتیب را برهم زده که بسیار قابل توجه است و متن خوبی از آب درآورده است.

دیدگاهتان را بنویسید