دانلود کتاب مدیریت خود اثر پیتر دراکر ، دونالد واس ، ویلیام اونکن – فیدیبو

انسان با کتاب خوب میتواند به تجربهٔ بشری دست پیدا کند… بیستونهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از بیستوچهارم آبانماه آغاز شده و تا یکم آذرماه 1400 با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پُرکنیم» در سراسر کشور ادامه خواهد داشت. مهدی قزلی، مدیر انتشارات جام جم تهران و منتقد دوم این اثر بود که سخنانش را با ویژگی های قلمی این نویسنده اثر شروع کرده و گفت: «شرفخانلو» روایتی خوب از آنچه که به حق و با دیده باز دیده به قلمی شیوا برایمان کشیده و من خواننده را در پی خود می کشد تا شیرینی داستانش در نگاه مردم به مرگ و مواجهه شان با کرونا برایمان روایت سازد. همچنین اگر شما در هر مرحله از تهیه کتاب خود با مشکل مواجه شدید و یا سوالاتی برایتان پیش آمد می توانید از سوالات متداولی که برای کاربران پیش آمده است؛ پاسخ خود را جویا شوید. شرفخانلو فصل «کرونا»ی کتابش را خاص عنوان کرده و اظهار داشت: دوران کرونا که آمد اتفاق بیسابقهای بود و کسی از آن خبر نداشت و قرائتهای مختلفی دربارهاش وجود داشت و البته مشاهدات خودم را در آن فصل نوشتم. از میان مذاکرات انجام شده ، دو مذاکره در این نمایشگاه به مرحله نهایی رسیده که پس از طی مراحل حقوقی توسط طرفین امضا و اطلاعرسانی خواهد شد؛ یکی از این دو قرارداد در رابطه با فروش آثار معروف ادبیات معاصر ایران است .

از بهترین هدایایی که می توانید به افراد مهم زندگیتان تقدیم کنید نوشته های مکتوب جذاب است، و همینطور خاص ترین قسمت های طراحی شده در سایت سراج بوک هدیه کتاب است که با توجه به جنسیت و رده های سنی دسته بندی شده است، که به سادگی می توانید با ارزش ترین هدیه خود را در باب خرید آنلاین کتاب با تخفیف انجام دهید. وی، نگارش روان و دست اول نویسنده از اوضاع را شاخصه اصلی این کتاب دانسته و افزود: «حسین شرفخانلو»، نویسنده ای زبردست است که همه خوانندگان را با نحوه مواجهه مردم با مقوله مرگ و زندگی آخرت و زیر خاک، روایت خاصی انجام می دهد و این اثر باید توسط همه مسئولین خویی و نهادهای متولی امور شهری مورد خوانش قرار بگیرند. به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجانغربی، این آیین که به همت اداره کتابخانه های عمومی خوی و در کتابخانه طوبی این شهرستان برگزار شد، احسان رضایی، منتقد ادبی و نویسنده برجسته کشوری از تهران گفت: این اثر برای اولین بار در سطح کشور و در دوران جدید مواجهه اولیه همه ماها با دوران کرونا نوشته شده و روایتی دست اول از طرف یک مدیرقبرستانی هست که خودش دست به قلم بوده و راوی صحیح از وقایع مرگ های کرونا و همچنین نگاه مردم و اطرافیان یک مرده به مسئله مرگ است.

کتاب «قصه قبرستون: روایت تماشای مواجهه مردم با مرگ» اثر حسین شرفخانلو مدیر آرامستان خوی بهتازگی توسط انتشارات امیرکبیر منتشر و راهی بازار نشر شده است.اینکتاب با ۳۰۶ صفحه و قیمت ۷۰هزار تومان منتشر شده است. کتاب «فلسفه شکسپیر» اثر کالین مک گیل با ترجمه کیهان بهمنی روانه بازار کتاب شد. همچنین بازار نشر کشورهای عربی یکی از بازارهای نشر مورد توجه در منطقه است و از موضوعات مورد علاقه ناشران عرب نیز میتوان به ادبیات معاصر ایران ، ادبیات کودک و نوجوان و همچنین کتابهای حوزه اندیشه ، علوم اجتماعی و فلسفه اشاره کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این دوره از نمایشگاه بینالمللی کتاب مسقط ، مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی و همچنین آژانس ادبی دایره مینا در غرفه خانه کتاب و ادبیات ایران حضور دارند و به تبادل حق خرید و فروش کتاب و همچنین حمایت از چاپ آثار ایرانی میپردازند. به گزارش خبرگزاری حوزه، چاپ دوم کتاب «نجوای عارفانه؛ شرح مناجات شعبانیه» اثر محمدباقر تحریری به همت مؤسسه بوستان کتاب در ۵۴۴ صفحه منتشر شد.

نویسنده در مقدمه اثر آورده است: به برکت اولیای دین و عنایات ویژه مربیان الهی که نصیب حقیر شد، سال ها به بحث بعضی از دعاها و مناجات های ائمه(ع) مشغول بوده و به اندازه فهم بسیار کوتاه خود، توضیحاتی در این باره داده است. از الطاف بی کران خداوند به بندگان، فرستادن اولیایی است که تمام حقایق را آشکارا می بینند و با زبان دعا و مناجات، آن را برای انسان ها اظهار می کنند؛ از این دو دعا و مناجات، عنایات مهم حق تعالی است که از زبان پاک و الهی ائمه اطهار(ع) صادر شده اند تا انسان ها نیز به مدد آن به اندازه درک فهم، در ساحت الهی وارد شوند، آن را بفهمند و با معبود و محبوب ازلی راز و نیاز کنند. مناجات شعبانیه در بین دعاها جاذبه ای خاص دارد و عبارت ها و ویژگی هایش در کمترین دعا و مناجاتی به چشم می خورد. قسمت دوم این مناجات، به حالات و مقامات کمالیه ای اشاره دارد که بنده می تواند در ارتباط با حق تعالی به دست آورد و این مرحله با ابراز عجز و لابه او منافاتی ندارد، چون انسان حالت های گوناگونی دارد. مناجات شعبانیه، حالت های انسان را به شئون مختلف این عالم بیان می کند و قسمت های ابتدایی آن بیان کوچکی و شکستگی نفس او در برابر حق تعالی است که با جنبه مخلوقیت او متناسب است، زیرا کمال انسان در ظاهر نیستی و نداری خود در برابر حق تعالی با زبان های خود است.

دیدگاهتان را بنویسید