خلاصه کتاب ها

کتاب در اندازههایِ گوناگون دیده میشود. از انواع دیگر کتاب، کتاب دیجیتالی ( e-Book ) است که کتاب در قالب بستههای نرمافزاری مانندِ پیدیاف یا ئیپاب ارائه میشود که وسایلی نیز به نام کتابخوان الکترونیکی مانندِ آمازون کیندل برای خواندن آن به کار میرود. افزون بر این، یکی از ویژگیهای امام را «علم به جمیع علوم و جمیع آنچه که مردم بدان محتاجاند، اگرچه در غیر امور دینیه باشد» میداند. میتوانید اپ فیدیبو را به صورت رایگان بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب هایی که مورد علاقهتان هستند، بسازید. ارسال سریع، موجودی کامل ، بروز بودن و خدمت صادقانه، اصولی است که ما بر آن استوار هستیم و همیشه آن را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی در کنار دیگر وظایف خود برای ساماندهی ترجمه آثار فاخر اندیشمندان ایرانی و اسلامی ، طرح حمایت از ترجمه آثار فارسی به سایر زبانها موسوم به طرح تاپ (Translation of Persian-TOP) را با هدف معرفی اندیشه و فرهنگ ، ارائه تصویر واقعی و توسعه و حضور در نشر بینالملل در دستور کار خود قرار داده است. ترجمه کتاب های داستانی از جمله مهم ترین مواردی است که نیاز همیشگی جوامع مختلف بوده و هنوز هم هست چرا که با توجه به نگارش و انتشار کتاب های تازه منتشر شده، مترجم های فارسی زبان نیز باید دست به کار شوند تا رمان های داستانی جدید را به سمع و نظر مخاطبان فارسی زبان برسانند.

تجربه تخصصی کتاب مجموعه از تواناییهای دانشی و تجربی را میطلبد تا بتواند از عهده این کار برآید. شما میتوانید بهترین تجربهی سفارش ترجمه کتاب را در وبسایت ترجمه کتاب ترجمیک تجربه کنید. در اینصورت تخفیف حجمی کل از بین می رود و تخفیف با درصد کمتری شامل می شود، ولی در عوض کل هزینه کتاب یکجا پرداخت نمی شود و شاید با توجه به حجم کتاب، پرداخت هزینه ترجمه یکسال یا بیشتر از ان با توجه به حجم کتاب طول بکشد. لذا با توجه به درخواست مشتری اینکه هزینه کتاب را در چند قسط پرداخت خواهند کرد برآورد هزینه انجام می شود. به شما میگویند غرورتان را زیر پا بگذارید و رؤیاهایتان را دنبال نکنید. به شما میگویند دستی به روی رزومهتان بکشید و آن را پربارتر کنید، دست از پا خطا نکنید، همرنگ جماعت شوید و از دستورالعملها پیروی کنید. کتاب های اختصاصی داستانِ من که کودک شما خودش قهرمان آن است، علاوه براینکه یک هدیه ارزشمند و ماندگار است، او را به کتاب، علاقه مند کرده و باعث افزایش اعتماد به نفس او می شود.

از جمله این پرسشها میتوان به «نقاط قوت من چیست؟ اگر خود را جمع وجور کنید و بخشی از این سیستم باشید و فقط کاری را که به شما گفته شده انجام دهید و همرنگ جماعت شوید، به شما قول یک مشت چیزهای به دردنخور و پاداش و پول را میدهند. کتابچین یک اپلیکیشن کتاب مالتی پلتفرم است یعنی کاربران می توانند در تمام دیوایسها و سیستم عاملها (ویندوز، اندروید و آی او اس) کتابهای خود را مطالعه نمایند و از کتابخوانی در محیطی لذت بخش بهره مند شوند. پناهیان افزود: ضروری است شهروندان بخشی از زندگی خود را به مطالعه کتابهای مختلف اختصاص دهند؛ چراکه در مطالعه کتاب و کتابخوانی رازی نهفته است که به سلامتی مغز و فکر میانجامد. باید در مساجد ساعاتی را برای کتابخوانی اختصاص داد تا کودکان و نوجوانان، یاد بگیرند محیط معنوی جای تفکر است. فضایی که بسیاری از افراد تا چراغی آن را روشن نکند پا در آن نمیگذارند. اگر این فضا روشن بود گام گذاشتن در آن جرأت نمیخواست و کار شاقی نبود. خلا فضایی است که هنر در آن رخ میدهد. بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب و هنر «آرت اکسپو» در شهر «نووی ساد» صربستان با حضور جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.

اینکه برای هنرآفرینی لازم نیست نخست هنرمند باشید، اگر هنر بیافرینید هنرمندید. امروزه، در این بزرگترین انقلاب روزگارمان همه ما هنرمندیم یا دست کم فرصت این را داریم که هنرمند باشیم. او در این کتاب تعریف خود را از هنرو هنرمند ارائه میکند که بهطور خلاصه میتوان آن را اینگونه بیان کرد: هر کسی در هر جایی اگر دست به کاری تازه بزند و خطر شکست را به جان بخرد و تأثیرگذار باشد، هنرمند است. گاردین فرهنگ نوشتاری خاص خود را دارد. اگر فکر میکنید انتخاب کتاب برای شما کاری دشوار و زمانبر است و یا در خرید کتاب منتخب خود دچار مشکل شدهاید میتوانید با ترجمیک تماس بگیرید. در سایت کتاب کنکور، شما می توانید به صورت آنلاین، از طریق تماس تلفنی، تلگرام یا به صورت حضوری خرید نمایید. ترجمیک به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شماست، لطفا با شماره تلفن ۰۲۱-۶۷۲۳۵۰۰۰ (شبانهروزی) تماس بگیرید. سوالات بیشتری دارم چگونه میتوانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید