خرید کتاب با تخفیف 50% ارسال رایگان

فصلهای سوم تا پنجم کتاب به موضوع گسترش کاربردهای بازی در سایر حوزهها و فصلهای شش تا ۹ نیز به تبیین و بررسی روندهای فناورانه میپردازد. هدف هر یک از فصلهای کتاب، ارائه معرفی اولیه، بررسی کاربردهای آن مبحث در حوزه بازی و مروری بر اقدامات انجام شده در کشور است تا مخاطب کتاب با تعاریف پایه هر یک از روندها آشنا شود. اپلیکیشنهای بسیاری برای شنیدن کتابهای صوتی تولید شدهاند که امکانات مختلفی را به مخاطب میدهند. اگرچه فیاض مخاطب کتاب خویش را «مبتدئین و متوسطین و منتهیان» میشمرد، اما این کتاب اثری تخصصی در علم کلام محسوب میشود. با استفاده از شخصیتهای واقعی بهجای شخصیتهای داستانی توانسته است بسیاری از همان عواطف را در این تاریخ اجتماعی جدید درخشان از انقلاب روسیه به خواننده منتقل کند». این دسترسی جهانی به ما کمک میکند که نویسندگانی را که تا کنون چیزی از آن ها نشنیدهایم را جست و جو کرده و با تالیفاتشان آشنا شویم. مباحث فلسفی به کتاب راه یافته است؛ از این جهت گوهر مراد را کتابی کلامی-فلسفی میتوان دانست. از وی کتابهای شوارق الالهام در شرح تجرید خواجه نصیرالدین طوسی، تعلیقات بر اشارات خواجه، حواشی بر تعلیقات خفری، گوهر مراد و سرمایه ایمان به جا مانده است.

یکی از امتیازات و وجوه اهمیت گوهر مراد، شرح و توصیف دقیق اصطلاحات فلسفی، کلامی است. یکی از بخش هایی که در بسیاری از سایت های مختلف فروش کتاب یا حتی برخی از وبلاگ ها می توانید پیدا کنید، صفحات معرفی کتاب هستند. کتاب «روندهای نوظهور در بازیهای دیجیتال» در ۹ فصل روندهای اثرگذار بر صنعت بازی را مورد بررسی قرار داده و در هر فصل به یکی از موضوعات محوری که پیشبینی میشود بر آینده بازی در کشور اثرگذار باشد، پرداخته است. اما در گوهر مراد به نحو نسبتاً بارزی به مطالب اخلاقی و عرفانی پرداخته است. گوهر مراد کتابی است در حکمت و کلام تألیف عبدالرزاق لاهیجی. عبدالرزاق لاهیجی از شاگردان ملاصدرا و داماد وی است. با انتخاب از میان کتاب های متنوع و دستچین شدهی ایران کتاب، میتوانید مطمئن باشید که کتابی که خریده اید، ارزش زمانی که برای آن صرف میکنید را دارد. در این دوره از نمایشگاه ناشرانی از مصر، عراق، عربستان و ایران حضور دارند. کتاب مدیریت خود اثر جمعی از مدیران و استادان موفق در زمینهی مدیریت از جمله پیتر دراکر، دونالد واس و ویلیام اونکن است که با تکیه بر راهکارها، دستورالعملهای جدید و فاکتورهای مهم در مدیریت موفق؛ گردآوری شده است.

ساختاری که فیاض در ارائه مباحث کلامی برگزیده، متأثر از اندیشههای عرفانی اوست؛ زیرا در آموزه عرفانی، سیر سالک از خودشناسی شروع میشود و به خداشناسی منتهی میگردد. صاحب ریاض العلماء آن را اثری در حکمت اسلامی معرفی کرده است. 4. معرفت جزای فرمان که همان بحث از معاد است. گوهر مراد شامل امّهات مسائل کلام و حکمت و اخلاق و عرفان و اصول خمسه است، دارای یک مقدّمه و سه مقاله و یک خاتمه است که مقدّمه آن در مورد مرتبهٔ وجود انسان و نمودن راه خدا و فایده علم حکمت و کلام است و سه مقالهٔ آن در خودشناسی و خداشناسی و شناخت فرمان خدا و ابلاغ کنندگان و مجریان راستین آن یعنی انبیاء و امامان-علیهم السلام-و نتیجه عمل به آن یعنی معاد است و خاتمهٔ آن نیز پیرامون تهذیب اخلاق و سلوک مقامات العارفین است. گوهر مراد تنها یک دوره کلام اسلامی-شیعی نیست. به طور مشخص فیاض به شدت متأثر از عرفا و تعالیم آنان است و تأثیر معارف عرفانی و صوفیانه، بر تحلیلها و نحوه تقریر وی از مسائل کلامی، در مواضع متعددی به چشم میخورد؛ به گونهای که میتوان گوهر مراد را کتابی در سبک کلام فلسفی-عرفانی تلقی کرد. در گوهر مراد مسائل و مباحث فلسفی-کلامی روان و ساده و در عین حال دقیق بیان شده است.

امروز عرصه بازیهای دیجیتال به شدت تحت تأثیر ظهور فناوریهای جدید است و در چنین شرایطی، آینده اکوسیستم بازی در کشور در بخشهای مختلف تولید، اقتصاد بازی، مطالعه و بازیپژوهی، نیاز به مراقبت بیشتری دارد. را به راحتی خرید. نمایشگاه کتاب از تاریخ 3 تا 10 بهمن به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه فروش(کلیک نمایید) صورت می­ گیرد. در آئین رونمایی کتاب «روندهای نوظهور در بازیهای دیجیتال» که ساعت ۱۰ یکشنبه ۱۵ اسفند به طور نیمه حضوری در فرهنگسرای رسانه برگزار میشود، ضمن معرفی کتاب و کاربرد روندهای فناورانه و نوظهور در صنعت بازی، لزوم انجام چنین مطالعات و پژوهشهایی در صنعت بازیهای دیجیتال کشور بررسی میشود. مقدمه: در اشاره بر مرتبه وجود انسان و سبب اختصاص وی به تشریف الهی. کتاب مدیریت خود را شیرین رفیعی به فارسی ترجمه کرده و انتشارات آموخته آن را در سال 1395 منتشر کرده است که نسخه الکترونیک آن در همین صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. هدف وی از نگارش این کتاب این بود که مرجعی مطمئن در تحصیل اصول دین باشد. سرانجام تصمیم بر آن شد که سلسله بحث های تفسیر مناجات شعبانیه، پس از بررسی های مکرر در دسترس طالبان معارفت الهی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید