خرید کتاب با تخفیف 50% ارسال رایگان

خوشبختانه در سایت سراج توانستیم با روش خرید کتاب و پرداخت درب منزل، کتاب های خریداری شده توسط مشتریان را با سرعت هرچه تمام تر به دست آنها برسانیم؛ بنابراین وقتی که شما کتابی را به صورت آنلاین، خرید پیامکی کتاب و یا تلفنی درخواست میکنید بین ۱ الی ۲ روز کاری میتوانید کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید. به طور مشخص فیاض به شدت متأثر از عرفا و تعالیم آنان است و تأثیر معارف عرفانی و صوفیانه، بر تحلیلها و نحوه تقریر وی از مسائل کلامی، در مواضع متعددی به چشم میخورد؛ به گونهای که میتوان گوهر مراد را کتابی در سبک کلام فلسفی-عرفانی تلقی کرد. ساختاری که فیاض در ارائه مباحث کلامی برگزیده، متأثر از اندیشههای عرفانی اوست؛ زیرا در آموزه عرفانی، سیر سالک از خودشناسی شروع میشود و به خداشناسی منتهی میگردد. در گوهر مراد مسائل و مباحث فلسفی-کلامی روان و ساده و در عین حال دقیق بیان شده است. یکی از امتیازات و وجوه اهمیت گوهر مراد، شرح و توصیف دقیق اصطلاحات فلسفی، کلامی است.

شیوه فیاض در این کتاب آن است که در مدخل هر مبحث، نخست به تعریف و توصیف دقیق و کامل واژگان و اصطلاحاتی که در آن بحث به کار میرود میپردازد و سپس شروع به تقریر مسائل و استدلالها میکند. صاحب ریاض العلماء آن را اثری در حکمت اسلامی معرفی کرده است. افندی اصفهانی، عبدالله، ریاض العلماء و حیاض الفضلاء، ترجمه محمدباقر ساعدی، آستان قدس رضوی، بنیاد پژوهشهای اسلامی، مشهد، ۱۳۶۶ش. مهمترین هدف ما در حوزه ترجمه کتاب این است که مشتریان معتبری که سفارش ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی خود را به ما میسپارند، از ما راضی باشند و بهترین نتیجه را از سفارش ترجمه کتاب به ترجمیک دریافت نمایند. این موارد از نکات مهمی است که باید هنگام خرید آنلاین باید به آن توجه نمود. نجوا، سخن در گوشی در آهسته است که سرّی به دیگری منتقل می شود و شخص نمی خواهد دیگران از آن آگاه شوند. به عقیده وی منشأ وقوع معجزات و خوارق عاداتی که از مقوله فعل و تحریک و تأثیر است، مانند ابراء امراض، کمال قوه تحریک در نفس نبی است که سبب میشود نفس نبوی هر چه را تصور کند و اراده تحقق آن را نماید، آن صورت در خارج تحقق پیدا کند.

تنها وقتی که برای رسیدن به فروشگاه آنلاین کتاب سپری میکنید آن هم جست و جوی نام محصول در وبسایت فروشگاه آنلاین سراج است. خوانندگان بالقوه فراوانی در شهرها و حتی در مناطق دور افتاده ایران وجود دارند که به دلیل در دسترس نبودن آن امکان پرکردن اوقات فراغتشان و بالا بردن سطح اطلاعات خود را از طریق مطالعه از دست دادهاند. با توجه به تأثیر گرایشهای عرفانی لاهیجی بر تقریر مطالب، حتی میتوان گوهر مراد را کلام فلسفی-عرفانی دانست. گوهر مراد را باید اثری فلسفی-کلامی دانست. اما در گوهر مراد به نحو نسبتاً بارزی به مطالب اخلاقی و عرفانی پرداخته است. لاهیجی برخی از مباحث و عناوینی را که در آثار کلامی متقدم مانند تجرید الاعتقاد مطرح بوده، از فهرست مطالب خود حذف کرده است. برای مثال از موضوعاتی مانند تعذیب اطفال، آجال، ارزاق و اسعار در گوهر مراد سخنی نیامده است. در باب معجزاتی مانند اخبار از غیب و معجزات گفتاری، علت آنها کمال قوه ادراک عقلی و خیالی است. و کیفیت اخبار به مغیبات. این امر معلول نگرش خاص لاهیجی به علم کلام است. به همین منظور سایت فیدیبو، در زمینه عرضه و فروش کتاب الکترونیکی دانشگاهی تلاش دارد تا نیازهای دانشجویان را در این زمینه رفع سازد.

کتابخانه محل نگهداری کتاب در خانه و یا ساختمانی که به این منظور ساخته شده باشد. همرتبه بودن با عقل فعال در بدو آفرینش، بدین معناست که حضرت رسول در همان آغاز زندگی در این جهان، نسبت به تمام علوم و معقولات آگاه است. در منطقه طلاب واقع در شرق مشهد برگزار شد، حجتالاسلام علیرضا پناهیان با بیان اینکه همانطور که انسان به ورزش، استحمام و تفریح نیاز دارد به مطالعه کتاب و کتابخوانی هم نیازمند است، اظهار کرد: در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری به مطالعه و فراگیری کتاب به ویژه کتابهای علوم دینی نیاز است. او یادآور شد: نویسندگی کار بسیار سختی است و نوشتن برای خود من هم بسیار سخت است، زیرا سخنرانیهای حضوری بازخورد فوری دارد، اما در کتاب باید تلاش بیشتری برای انتقال معنا شود. البته برای دانشآموزانی که به دنبال کتابهای کمکدرسی همچون زبان جامع مبتکران، قرابت معنایی الگو، دین و زندگی سفیر خرد، شیمی دوازدهم مبتکران، ریاضیات جامع مهر و ماه و شیمی دوازدهم خیلی سبز هستند هم آمادهی ارائه خدمات هستیم. کتابچی با فراهم کردن بیش از ۱۴۰ هزار عنوان کتاب در موضوعات گستردهای چون رمان و کتابهای عاشقانه، روانشناسی، کودک، فلسفه، سیاسی، زبانهای خارجی، کمکدرسی، کودک و نوجوان و ایجاد یک بانک کتاب واقعی، همچنین پوشش دادن دامنهی گستردهای از آثار نویسندگان و از ناشران متفاوت سعی در ارائهی کاملی از انواع و اقسام کتابها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید