خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

سرویس ارسال رایگان کتاب تا درب منزل حتی برای یک کتاب، برگزاری جشنوارههای متعدد تخفیف کتاب، بستهبندی صحیح و مطمئن کتابها و ارسال کد رهگیری مرسوله از تمایزات عمدهٔ فروشگاه اینترنتی کتابوب است. از دیگر ویژگیهای فروشگاه کتابچی ارسال سریع سفارشهای شماست؛ به این صورت که سفارشهای تهران حداکثر در دو روز کاری و سفارشهای شهرهای دیگر حداکثر در چهار روز کاری به دست مشتریان عزیز میرسد. ما اینجا درباره كتابها حرف میزنیم، شما را با برگزیدههایشان آشنا میكنیم و میکوشیم با رساندن کتابها به دست خواننده، آنها را با جهانها و آدمهایی نو پیوند دهیم و جزئی از جادوی قدرتمند کتابها باشیم. در طاقچه هزاران کتاب، مجله، روزنامه و کتاب گویا را میتوانید دانلود کنید و با موبایل، تبلت و رایانه آنها را بخوانید. کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم میکند. شما با خرید کتاب اینترنتی با تخفیف میتوانید کار خود را ساده کنید.

این کتاب به شما کمک میکند با بهرهگیری از بینشهای مدیریتی در هر رتبهی اجتماعی بتوانید خود را مدیریت کنید و پرورش دهید. همهی این افراد از تاثیرگذاران در علم مدیریت هستند که در زمینهی موفقیت در امور مدیریتی شرکتهای بزرگ فعالیت میکنند که با اشتراک گذاشتن تجربیاتشان در کتاب مدیریت خود مخاطبان زیادی را از اهمیت «مدیریت فردی» آگاه کردهاند. شورای کتاب کودک به دنبال کمک به دسترسی هر چه بیشتر کودکان ایرانی به کتاب و انواع منابع ادبی و اطلاعاتی، تشویق و حمایت پدیدآورندگان و ناشران ایرانی جهت خلق آثار با ارزش، توانمندسازی و ارتقاء سطح دانش افراد در حوزۀ ادبیات کودک و نوجوان، و مشاوره، تبادل نظر و گفتگو با پدیدآورندگان، صاحب نظران و مخاطبان کودک و نوجوان، والدین، کتابداران و مربیان است. و با یکدیگر گفتگو کنند، و در این میان تفاوت مشاغل، شیوه زندگی، موقعیت جغرافیایی و فرهنگی و احوالات شخصی تاثیری ندارد. معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در ادامه، مخاطب شناسی صحیح، رعایت زبان مفاهمه مخاطب و ترجمه فاخر از آثار و کتب ایرانی و نیز ایجاد ارتباط قوی با ناشران سایر کشورها را مورد تاکید قرار داد. همچنین از دیگر برنامه های ما معرفی و ارائه نشریات و لوح های فشرده برتر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، ارائه مشاوره و همکاری در زمینه برگزاری نمایشگاه های فرهنگی و ترویج فرهنگ کتابخوانی در دانشگاه ها، مساجد، هیئت ها، و نیز ارائه پیشنهادات مناسب جهت سیر مطالعاتی در حوزه های مختلف است.

از مشکلاتی دیگری که ممکن است برایمان پیش بیاید نیز که بگذریم این زمانی که در طول روز برای این خرید از دست می دهیم، مشکل بزرگی است. فروش کتاب با تخفیف شاید یکی از بهترین دلایل برای خرید اینترنتی کتاب در شرایط موجود باشد. صفحات کتاب طوری طراحی شدهاند که شما با استفاده از فهرستها و گزینههای تعاملی مختلف، بتوانید به راحتی جواب سوالهایتان را با یکی دو کلیک پیدا کنید. اپلیکیشن فیدیبو برای مطالعهی کتاب الکترونیک و صوتی بر روی موبایل، تبلت و رایانه شخصی طراحی شده است. این کتاب بر فاکتور «مدیریت فردی» تاکید و تمرکز دارد و با ارائه ده مقاله راهکارهای مناسبی برای توسعه فردی مطرح میکند. خرید اینترنتی کتاب یا گشتن به دنبال کتاب های مختلف در سایت های اینترنتی یه مزیت دیگر نیز دارد. خرید اینترنتی کتاب چه مزیت هایی دارد؟ کتابوب، بهترین سایت مرجع و خرید کتاب. فروشگاه اینترنتی کتابوب، امکان خرید اینترنتی کتاب را در هر کجای ایران که باشید برای شما فراهم کرده است. هدف بانک کتاب پایتخت ایجاد تجربه ای لذت بخش از یک خرید اینترنتی برای تهیه ی تمامی لوازم کمک آموزشی از مقطع پیش دبستان تا دوازدهم و کنکور میباشد.

«کتابچی» مجموعهای غنی از برترین و جدیدترین کتابها در حوزهی آثار عمومی، زبانهای خارجی و کمکدرسی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و در تلاش است که به کاربران خود در انتخاب کتاب کمک کرده و تجربه خوبی از خرید اینترنتی و خواندن کتاب برای آنها رقم بزند. از دیگر مزایای خرید اینترنتی کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد. بنابراین ترجمه ای که نهایتا دریافت می شود کاملا مطابق با سلیقه مشتری خواهد بود. لذا با توجه به درخواست مشتری اینکه هزینه کتاب را در چند قسط پرداخت خواهند کرد برآورد هزینه انجام می شود. برآورد هزینه کل کتاب با توجه به تعداد کلمات کل اعلام می شود که با توجه به تعداد کلمات زیاد شامل درصد تخفیف حجمی بالایی می شود. یکی از امتیازات سایت بزرگی مانند سراج این است که شما می توانید فقط با سرچ نام محصول در ابزار جستجو رساله هایی را که تابحال نتوانسته اید درهیچ مرکز خرید حضوری پیدا کنید، در اینجا به راحتی به انواع کتاب ها دسترسی داشته باشید. کتابچین، کتابخانه الکترونیکی است که امکان خرید کتاب، دانلود کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب (کتاب الکترونیکی – کتاب صوتی و کتب رایگان) را در هر زمان و مکان از طریق موبایل، تبلت و کامپیوتر فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید