خرید کتابهای دانشگاهی و درسی – نسخه الکترونیکی و پی دی اف – فیدیبو

در این مراسم که معاون همکاری های علمی و فرهنگی، رایزن فرهنگی کشورمان در لبنان و مدیرکل همکاری های فرهنگی و ایرانیان خارج از کشور نیز حضور داشتند، نخست وزیر لبنان، با اشاره به پیشینه و جایگاه لبنان در عرصه نشر در منطقه و جهان، کتاب را عامل مهم در گسترش و تعمیق روابط فرهنگی و انتشار فکر و اندیشه بشری دانست. به گزارش ایسنا، سید احمد ابوقدار با اشاره به کتاب «هفت تیر سخنرانی» اظهار کرد: این کتاب در 167 صفحه و در هفت فصل نگارش شده و هفت مهارت سخنرانی را آموزش میدهد و دوستان بعد از مطالعه و آموزش این کتاب به راحتی میتوانند در محافل مختلف سخنرانی کنند. امکان دیگری که به سایت اضافه شده امکان درخواست نمایشگاه کتاب برای سراسر ایران میباشد.اگر به آشپزی علاقه دارید حتما بخش کتاب آشپزی را بررسی کنید و انواع کتاب هایی در این زمینه را در سایت ما پیدا کنید ، همچنین ما کتاب های جالبی در زمینه آموزش زبان برای تقویت زبان انگلیسی و سایر زبان ها را داریم ، هرچند دنیای مجازی منبعی برای یادگیری کامپیوتر و هوش مصنوعی AI (Artificial intelligence) است اما در زمینه آموزش کامپیوتر کتاب های متنوعی برای شروع وجود دارد ، اگر علاقه مند به بازیگری و تئاتر و هر هنری باشید کتاب های هنر ما مخصصو شماست پس توصیه می کنیم در کتاب 24 جستجویی داشته باشید ، اگر محصل هستید میتوانید از کتاب آموزشی برای تقویت دروس مختلف بهره مند شوید و با کمی پشتکار بهترین در کلاس شوید ، کتاب های ادبیات همیشه برای همه افراد جذاب نبوده و برخی معتقدند ادبیات کمی کسل کننده است اما ما کتاب های جالبی برای شما تهیه کردیم که می تواند به شما انگیزه و علاقه مضاعف دهد ، لازم است تا کتاب های اسطوره شناسی فرهنگ و تمدن کشور عزیزمان ایران را مرور کنید تا با اسطوره های وطن خود به خوبی آشنا شوید چون آنها نقش موثری در برخی از داشته های امروز ما داشته اند ، کتاب های جالبی در زمینه اسلام شناسی وجود دارد که کمک میکند بیشتر با دین و مذهب ها آشنا شوید و فراموش نکنید این کتاب ها به بهتر زندگی کردن شما کمک خواهد کرد ، علاقه مندان به آدام اسمیت و مباحث اقتصادی و بازار های مالی چون فارکس و کریپتوکارنسی و بورس اوراق بهادار ایران و نزدک میتوانند کتاب های دسته کتاب اقتصاد ما را که جزو بروز ترین دسته ما می باشد مشاهده کنند و بتوانند با استفاده از آن برای خود ارزش مالی بسازند ، با مشاهده عناوین موجود در انقلاب اسلامی با وقایع آن زمان بیشتر آشنا شویم و در نهایت ایران عزیزمان را با مطالعه کتاب های ایران شناسی بیشتر درک کنیم و بشناسیم.

کسانی که در فروشگاهها برای انتخاب کالا آنها را سبک سنگین میکنند و این حس را دوست دارند، خریداران اینترنتی نیز باید بتوانند آنها را سبک سنگین کنند. از این رو نقش مترجمانی که بتوانند کار ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را انجام دهند، یا بتوانند کتابی را به انگلیسی ترجمه کنند، بسیار حائز اهمیت و ارزش خواهد بود. هر تعداد کلماتی که مد نظر مشتری باشد، همان تعداد برآورد هزینه انجام می شود. تعیین مترجم متخصص بسته به خواستههای شما، مترجم متخصصی برای انجام سفارش مشخص میشود. مهمترین هدف ما در حوزه ترجمه کتاب این است که مشتریان معتبری که سفارش ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی خود را به ما میسپارند، از ما راضی باشند و بهترین نتیجه را از سفارش ترجمه کتاب به ترجمیک دریافت نمایند. ویژگی دیگر کتاب صوتی این است که متن کتاب توسط یک شخص خوانده میشود که باتوجه به اضافه شدن لحن به متن کتاب، جذابیت آن دوچندان میشود. بزرگترین محدودیتی که در جهانی شدن بسیاری از آثار مکتوب در جهان وجود دارد، مساله زبان و ترجمه است. ترجمیک با همراهی صدها مترجم متخصص و نیتیو در زمینههای مختلف که تجربه ترجمه آثار بینالمللی را داشتهاند، راه حل سادهای برای جهانی شدن تالیفات در برابر شما قرار خواهد داد.

در این بین دانشجویان قشر کثیری از افراد جامعه هستند که نیاز به مطالعه کتب تخصصی خود دارند و یکی از دغدغه های اصلی آن ها، یافتن کتاب های تخصصی شان از میان تنوع بالای کتاب های دانشگاهی است که این مساله با سایت و اپلیکیشن فیدیبو که کتب دانشگاهی را به تفکیک رشته های مختلف دسته بندی کرده و انواع کتاب ها را در دسترس دانشجویان قرار داده به راحتی حل شده است. جدا از اینکه باید برای خرید کتاب به کتاب فروشی یا کتاب خانه های مختلف شهر برویم، کتاب مورد نظر خودمان را پیدا کنیم و آن را خریداری کنیم، همیشه مشکلاتی وجود دارند. باید خزانهاش را خالی کرد. ترجمه کتاب امریست که شما به عنوان یک فعالیت علمی و پژوهشی میتوانید از آن در رزومه خود بهره لازم را ببرید. ممکن است شما یک دانشجوی ارشد باشید و یا فردی که در هیات علمی نیاز به کسب امتیاز برای ارتقای رتبه خود دارید. در عین حال ممکن است فردی بخواهد کتابی به زبان انگلیسی مطالعه نماید ولی از دانش خوبی در زبان انگلیسی بهرهمند نباشد.

کتاب خواندن دریچهای از دانش بیپایان را به روی شما باز میکند، به شما کمک میکند تا سریعتر بیاموزید، مهارت های خود را گسترش دهید و جهان و مردم آن را بهتر درک کنید. «کتابچی» مجموعهای غنی از برترین و جدیدترین کتابها در حوزهی آثار عمومی، زبانهای خارجی و کمکدرسی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و در تلاش است که به کاربران خود در انتخاب کتاب کمک کرده و تجربه خوبی از خرید اینترنتی و خواندن کتاب برای آنها رقم بزند. به این امید که خدمات ترجمه کتاب، مقاله و ترجمه همزمان ما را به همکاران و آشنایان خود نیز معرفی نمایند. بیشتر حجم ترجمه کتاب در ایران، مربوط به ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و گاهی ترجمه کتاب به انگلیسی است. «از بیشتر کتابها فقط چند نقلقول باقی میماند. ترجمه کتاب در رزومه شما از چند جهت قابل توجه است؛ چرا که هم هزینه کمتری نسبت به سایر امور پژوهشی اعم از تالیف، ترجمه و چاپ مقاله را دارد و هم زمان و درگیری ذهنی کمتری برای شما ایجاد میکند. در دنیا چندین انتشارات بینالمللی بزرگ وجود دارد که کتابهای معتبر در زمینههای مهندسی، پزشکی و علوم انسانی را منتشر میکنند. در ترجمیک صدها مترجم متخصص فعالیت میکنند که بخش قابل توجهی از آنها در زبانهای غیر انگلیسی فعال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید