خرید کتابهای دانشگاهی و درسی – نسخه الکترونیکی و پی دی اف – فیدیبو

اگر پرمشغله هستید، با وجود میکروبوکها که خلاصهی محبوبترین کتابها هستند و هم چنین کتابهای صوتی جذاب و شنیدنی فیدیبو، دیگر هیچ بهانهای برای فاصله گرفتن از کتاب و کتابخوانی باقی نمی ماند. این کتاب به شما کمک میکند با بهرهگیری از بینشهای مدیریتی در هر رتبهی اجتماعی بتوانید خود را مدیریت کنید و پرورش دهید. برای استفاده از هر اپلیکیشن برای دانلود کتاب صوتی رایگان باید شرایط استفاده آنها مطالعه کنید تا از شرایط و نحوهی استفاده از آنها مطلع شوید و حقوق گردآورنده نیز حفظ شود. لازم به ذکر است؛ این پروژه به هدف کمک به حفظ محیط زیست و افزایش سرانه مطالعه کشور دست به تولید کتاب های الکترونیک و صوتی زده و با رعایت قانون جهانی کپی رایت، قدمی بزرگ در افزایش سطح فرهنگ کتابخوانی کشور داشته است. شما می توانید با مطالعه مقالات معرفی کتاب، با کتاب های مختلف و زیادی آشنا شوید و بهترین های آنها را که به موضوعشان نیز علاقه دارید را خریداری کنید و از مطالعه آن لذت ببرید. اندکی راجع به کتاب بخوانید و با موضوع یا نویسنده آن کمی بیشتر آشنا شوید و حتی بخش هایی از کتاب را نیز بخوانید که ببینید آیا آن را دوست دارید یا نه؟

کتابفروشی های حضوری قطعنا به صورت 24 ساعته فعالیت ندارند و شما هم برای خرید کتاب مجبورید در ساعت های کاری به صورت حضوری به آنها مراجعه کنید.اما درمورد فروشگاه اینترنتی کتاب سراج اینطور نیست و شما می توانید در زمان از شبانه روز که دوست داشتید و در هر مکانی که حضور داشتید تنها با اتصال به اینترنت از آنها خرید کنید در این صورت شما در وقت خود صرفه جویی کرده اید چون دیگر نیاز نیست زمانی را صرف رفتن به مرکز خرید کتاب حضوری کنید. فروش کتاب با تخفیف شاید یکی از بهترین دلایل برای خرید اینترنتی کتاب در شرایط موجود باشد. فیدیبوک اولین کتابخوان دیجیتال با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی است. برای خرید آن فقط کافی است در اینترنت سرچ کنید، کتاب محبوب خود را در سایت های مختلف پیدا کنید. خرید کتاب همانطور که گفته شد یکی از کار هایی است که شما ممکن است در زمانی که بخواهید آن را به صورت قدیمی انجام دهید، کمی دچار مشکلات مختلف شوید و بهتر است که خرید کتاب های مورد علاقه خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. اگر تا به حال تجربه خرید آنلاین کتاب های دانشگاهی را نداشته اید، باید بدانید که خرید آن ها به صورت آنلاین تا چه میزان می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و در هر شرایط مکانی و زمانی خاص در دسترس است.

استفاده از یک روش بسیار راحت که موجب اطمینان بیشتر شما برای خرید کردن میشود مانند خرید کتاب پرداخت در محل که شما این فرصت را دارید پس از تحویل گرفتن سفارشات خود مبلغ را به مامور اداره پست پرداخت کنید. مسلما آن را به افرادی که دوست دارید معرفی می کنید تا آنها هم آن را بخوانند یا از آن لذت ببرند و یا از آن چیزی یاد بگیرند. خرید کتاب یکی از کار هایی است که همه ما ممکن است در طول روز لازم داشته باشیم که آن را انجام دهیم و کتاب هایی که دوست داریم یا نیاز داریم که بخریم و از آن استفاده کنیم را بخریم تا بتوانیم آنها را بخوانیم. شما با خرید کتاب اینترنتی با تخفیف میتوانید کار خود را ساده کنید. روایتی شورانگیز و پر از حکایت و تحقیقی جامع و منصفانه که در مورد شخصیتهای تاریخی که با بلاهت یا بیرحمی رفتار کردهاند هیچ ملاحظه نمیکند… همهی این افراد از تاثیرگذاران در علم مدیریت هستند که در زمینهی موفقیت در امور مدیریتی شرکتهای بزرگ فعالیت میکنند که با اشتراک گذاشتن تجربیاتشان در کتاب مدیریت خود مخاطبان زیادی را از اهمیت «مدیریت فردی» آگاه کردهاند.

برخی ناشران و وبسایتها کتابهای صوتی رایگان بسیاری را برای استفادهی عموم افراد عرضه کردهاند و شما با استفاده از این سایتها و اپلیکیشن آنها به مجموعهای از هزاران کتاب رایگان دسترسی خواهید داشت و میتوانید از محتوای آنها بهرهمند شوید. «مدارهایی با اضافهبار» ؛ مدیران شوریدهای که در طی جلسات آرامش ندارند، قرارها را از یاد میبرند و مرتبا دکمهی بسته شدن در آسانسور را فشار میدهند، دیوانه نیستند، دیوانه شدهاند. در زمانهای فراغت و انجام فعالیتهای مختلفی که نیاز به تمرکز بالایی ندارند، پیادهروی، نظافت، آشپزی، شنیدن کتاب صوتی میتواند لذتبخش باشد و استفادهی بهینهای از زمان کرد. از دیگر مزایای خرید اینترنتی کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد. اما اگر شما از فروشگاه اینترنتی سراج خرید خود را انجام دهید و با این نوع مشکلات روبرو شوید، میتوانید با مرکز پشتیبانی تماس بگیرید و به راحتی آن نوشته ای را که مشکل دارد را مرجوع کنید و سالم را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید