خرید و دانلود پرفروش ترین کتاب های صوتی + نسخه رایگان – فیدیبو

فراهم ساختن مجموعهای از انتشارات برتر در زمینه تولید کتاب کنکور، باعث شده تا کتاب کنکور، لقب بهترین سایت در زمینه خرید کتاب های کنکوری همچون: کانون قلم چی، کتاب های انتشارات گاج، کتاب های خیلی سبز، انتشارات مبتکران، انتشارات مهر و ماه، کارنامه کتاب، انشارات راه اندیشهو . نمونه فایل کتاب های انتشارات های گاج، خیلی سبز، مبتکران، قلم چی، مهروماه، نشر الگو و … مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی در کنار دیگر وظایف خود برای ساماندهی ترجمه آثار فاخر اندیشمندان ایرانی و اسلامی ، طرح حمایت از ترجمه آثار فارسی به سایر زبانها موسوم به طرح تاپ (Translation of Persian-TOP) را با هدف معرفی اندیشه و فرهنگ ، ارائه تصویر واقعی و توسعه و حضور در نشر بینالملل در دستور کار خود قرار داده است. معاون سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، بر ضرورت اتخاذ رویکردهای جدید برای افزایش سهم ناشران ایران از بازار بین المللی صنعت نشر و کتاب تأکید کرد و افزود، علاقه مندان به آثار و منشورات مکتوب ایران به ویژه در کشورهای منطقه و جهان اسلام بسیار فراوان هستند.

ارسال رایگان کتاب بی تردید می تواند یکی از فوایدی باشد که موجب افزایش نرخ سرانه مطالعه در کشور میشود. میتوانید اپ فیدیبو را به صورت رایگان بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب هایی که مورد علاقهتان هستند، بسازید. از میان مذاکرات انجام شده ، دو مذاکره در این نمایشگاه به مرحله نهایی رسیده که پس از طی مراحل حقوقی توسط طرفین امضا و اطلاعرسانی خواهد شد؛ یکی از این دو قرارداد در رابطه با فروش آثار معروف ادبیات معاصر ایران است . در صورتی که کتاب مد نظر شما از بخش جستجوی کتاب یافت نشد، برای سفارش آفلاین کتاب گام دوم را طی کنید. درصورتیکه کتاب درخواستی شما از بخش جستجوی کتاب یافت نشود، سفارش کتاب خود را بهصورت آفلاین ثبت کنید. برای ثبت درخواست آفلاین، ابتدا در تب جستجوی کتاب در صفحه اصلی سایت ایران پیپر، عنوان کتاب را جستجو کنید.

ثبت سفارش آفلاین کتاب، رایگان است. در صورتی که کتاب مد نظرتان در سایت موجود نبود، بر روی گزینه سفارش کتاب کلیک کنید. درنهایت بر روی لینک “ارسال” کلیک کنید. اعتبار یارانه سهم خریدار در هنگام خرید کتاب در سامانه فروش(کلیک نمایید) محاسبه و از صورتحساب خرید کسر می­ گردد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این دوره از نمایشگاه بینالمللی کتاب مسقط ، مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی و همچنین آژانس ادبی دایره مینا در غرفه خانه کتاب و ادبیات ایران حضور دارند و به تبادل حق خرید و فروش کتاب و همچنین حمایت از چاپ آثار ایرانی میپردازند. به گزارش خبرگزاری حوزه، چاپ دوم کتاب «نجوای عارفانه؛ شرح مناجات شعبانیه» اثر محمدباقر تحریری به همت مؤسسه بوستان کتاب در ۵۴۴ صفحه منتشر شد. مهمترین کار او در این زمینه، تهیه فهرستی از عکسهای رجال عصر قاجار و ابنیه آن دوره بود که حدود ۱۷ هزار قطعه عکسی که در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران بود، برای هرکدام برگهای تهیّه کرد و فهرست آنهم در دانشگاه تهران چاپ شد. معرفی صنعت نشر ایران ، معرفی نمایشگاه بینالمللی کتاب تهران ، طرح گرنت و همچنین برگزاری برنامههای فرهنگی از فعالیتهای خانه کتاب و ادبیات ایران در بیستوششمین دوره نمایشگاه بینالمللی کتاب مسقط است.

در واقع بانک کتاب مرکز تهیه کتاب است و در همین مرکز است که کتاب های درسی و عمومی و دانشگاهی را با هم پیدا کرده و خریداری می شود در ایران و تهران کمتر مرکز بانک کتابی وجود دارد که همه ی مطالبات شمارا فراهم کند. این نویسنده در سال 1987 همراه «دونالد ترامپ» رئیسجمهور فعلی آمریکا کتابی با عنوان «هنر معامله» با نام اصلی Trump: The Art of the Deal منتشر کردند که پس از به ریاست رسیدن «دونالد ترامپ»، تونی شوارتز اعلام کرد کتاب را بهتنهایی به نگارش درآورده است. برخی پادکستها خلاصهی کتاب را ارائه میکنند تا کتابی را معرفی کنند. از الطاف بی کران خداوند به بندگان، فرستادن اولیایی است که تمام حقایق را آشکارا می بینند و با زبان دعا و مناجات، آن را برای انسان ها اظهار می کنند؛ از این دو دعا و مناجات، عنایات مهم حق تعالی است که از زبان پاک و الهی ائمه اطهار(ع) صادر شده اند تا انسان ها نیز به مدد آن به اندازه درک فهم، در ساحت الهی وارد شوند، آن را بفهمند و با معبود و محبوب ازلی راز و نیاز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید