تبادل حق خرید و فروش کتاب با بازار نشر کشورهای عربی

با دانلود کتاب در اپلیکیشن، کتاب خواندن را جور دیگری تجربه خواهید کرد. این پیغام را مشاهده خواهید کرد: پرداخت انجام شده و پس از دریافت به شما ایمیل خواهد شد. از طرفی من ساکن یک شهر مرزیام که هنوز هم افرادی در آن منطقه به شهادت میرسند. کتابچی ضمانت میکند که کتاب خریداریشده را تا یک هفته کاری در صورت عدم رضایت میتوانید بازگردانید و تمامی مبلغ به حساب مشتری عودت داده شود. یکی دیگر از اهداف ما این است که همان حس خوب خریدکتاب به صورت حضوری را در خرید اینترنتی تکرار کنیم. البته در این حوزه هم باید کتابی انتخاب شود که اندوختهها را افزایش دهد. این مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به گسترش استفاده از فضای مجازی بیان کرد: عادت به فضای مجازی و استفاده مدام از آن ذهن را از بین میبرد و قدرت تفکر را نابود میکند. به نظر او، اگر به جایی برسیم که نتوانیم کتاب بخوانیم، دیگر کاری از پیش نخواهیم برد و دچار مشکلاتی ازجمله فراموشی میشویم. اگر فکر میکنید انتخاب کتاب برای شما کاری دشوار و زمانبر است و یا در خرید کتاب منتخب خود دچار مشکل شدهاید میتوانید با ترجمیک تماس بگیرید. مهمترین هدف ما در حوزه ترجمه کتاب این است که مشتریان معتبری که سفارش ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی خود را به ما میسپارند، از ما راضی باشند و بهترین نتیجه را از سفارش ترجمه کتاب به ترجمیک دریافت نمایند.

در منطقه طلاب واقع در شرق مشهد برگزار شد، حجتالاسلام علیرضا پناهیان با بیان اینکه همانطور که انسان به ورزش، استحمام و تفریح نیاز دارد به مطالعه کتاب و کتابخوانی هم نیازمند است، اظهار کرد: در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری به مطالعه و فراگیری کتاب به ویژه کتابهای علوم دینی نیاز است. پیشنهاد من این است که کتابهای اندیشهورز را بخوانید که کتابهای دینی از آن جمله هستند. ما امروز آن فصل را میخوانیم و به عکسالعملهایی که دیدهایم، میخندیم. این روزها با وجود مشغله های روز افزون و تغییر سبک زندگی افراد، بسیاری از آن ها ترجیح می دهند به جای مراجعه حضوری به فروشگاه ها و نمایشگاه های مختلف و جستجو در میان کتب گوناگون، برای خرید کتابهای دانشگاهی مورد نیاز خود از فروشگاه های آنلاین موجود استفاده کنند. در طرح پاییزه کتاب 1400 خریداران میتوانند کتابهای تالیفی را با یارانه 20 درصدی و کتابهای ترجمه را با یارانه 15 درصدی از کتابفروشیهای عضو طرح خریداری کنند. با این حال شما می توانید پس از کالای خود هزینه آن را به صورت مجازی از درگاه های اینترنتی و یا خودپردازها بپردازید.

این طرح در استان و شهرهای کمتر برخوردار از کتابفروشی از شنبه 29 آبان تا دوشنبه، 8 آذر 1400 به مدت 10 روز برگزار خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح پاییزه کتاب 1400 از شنبه 29 آبانماه کار خود را در 966 کتابفروشی عضو طرح در 31 استان کشور آغاز و تا روز چهارشنبه 3 آذرماه ادامه خواهد داشت. از مجموع 966 کتابفروشی عضو طرح، 737 کتابفروشی در مرکز استان و 229 کتابفروشی در سایر شهرهای استان در نوزدهمین دوره طرحهای توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشیها (طرحهای فصلی فروش کتاب) با عنوان«پاییزه کتاب 1400» مشارکت کردند. بیشترین مشارکت کتابفروشیها در طرح پاییزه کتاب 1400 به استانهای تهران، خراسان رضوی و اصفهان با 145، 117 و 94 کتابفروشی تعلق دارد. و کیفیت اخبار به مغیبات. تایید کیفیت ترجمه شما با بررسی این صفحات، نسبت به تایید یا رد کیفیت اقدام میکنید. از بهترین هدایایی که می توانید به افراد مهم زندگیتان تقدیم کنید نوشته های مکتوب جذاب است، و همینطور خاص ترین قسمت های طراحی شده در سایت سراج بوک هدیه کتاب است که با توجه به جنسیت و رده های سنی دسته بندی شده است، که به سادگی می توانید با ارزش ترین هدیه خود را در باب خرید آنلاین کتاب با تخفیف انجام دهید.

او یادآور شد: نویسندگی کار بسیار سختی است و نوشتن برای خود من هم بسیار سخت است، زیرا سخنرانیهای حضوری بازخورد فوری دارد، اما در کتاب باید تلاش بیشتری برای انتقال معنا شود. او درباره مشخصههای کتاب خوب هم گفت: کتاب خوب کتابی است که انسان را وارد دنیای جدیدی کند. فروشگاه های آنلاین کتاب همه دستهها را پوشش میدهند. کتاب های عمومی در بخش های مختلف روانشناسی، ادبیات، فلسفه، رمان های فارسی، ارتباطات، کسب و کار و … مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی در کنار دیگر وظایف خود برای ساماندهی ترجمه آثار فاخر اندیشمندان ایرانی و اسلامی ، طرح حمایت از ترجمه آثار فارسی به سایر زبانها موسوم به طرح تاپ (Translation of Persian-TOP) را با هدف معرفی اندیشه و فرهنگ ، ارائه تصویر واقعی و توسعه و حضور در نشر بینالملل در دستور کار خود قرار داده است. باید بدانیم خواندن کتاب، تشکر از قشر فرهیخته است که با کمترین درآمد کار میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید