انتشار کتابی درباره حسین محبوبی اردکانی – ایسنا

طاقچه سایت و اپلیکیشن دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است. میتوانید اپ فیدیبو را به صورت رایگان بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب هایی که مورد علاقهتان هستند، بسازید. اگر خود را جمع وجور کنید و بخشی از این سیستم باشید و فقط کاری را که به شما گفته شده انجام دهید و همرنگ جماعت شوید، به شما قول یک مشت چیزهای به دردنخور و پاداش و پول را میدهند. فیدیباکس یک جعبه الکترونیکی سیاه رنگ است که امکان دسترسی به کتابخانهای با صدها کتاب رایگان را برای کاربران فیدیبو فراهم میکند. امروزه روانشناسان، سخنرانان و نویسندگان بسیاری در این زمینه مطالبی را ارائه کردهاند تا به افراد مختلف در زمینهی توسعهی فردی و دستیابی به موفقیت کمک کنند که علاقهمندان بسیاری دارد. مقالات این کتاب که جزو پرخوانندهترین و تاثیرگذارترین مقالات نشریه کسبوکار دانشگاه هاروارد بودند پس از انتشار توجه علاقهمندان به حوزهی روانشناسی موفقیت را به خود جلب کردند. یکی از پرمخاطبترین موضوعات کتابهای صوتی که علاقهمندان بسیاری دارد کتابهای حوزهی روانشناسی، خودشناسی و موفقیت است.

نمونهٔ دیگری از کتاب غیرِ چاپّی کتاب صوتی است، یعنی کتابهایی که توسط فرد یا افرادی خوانده و گاهی به صورت نمایشنامه اجرا میشوند. در این مراسم که معاون همکاری های علمی و فرهنگی، رایزن فرهنگی کشورمان در لبنان و مدیرکل همکاری های فرهنگی و ایرانیان خارج از کشور نیز حضور داشتند، نخست وزیر لبنان، با اشاره به پیشینه و جایگاه لبنان در عرصه نشر در منطقه و جهان، کتاب را عامل مهم در گسترش و تعمیق روابط فرهنگی و انتشار فکر و اندیشه بشری دانست. اینکه برای هنرآفرینی لازم نیست نخست هنرمند باشید، اگر هنر بیافرینید هنرمندید. از واژههایی بهره میگیرد که شاید معنی عام آنها مد نظرش نباشد و برای چیزهای مختلف نامهای مختلفی میگذارد. در ابتدا کتابهای صوتی شامل کتابهای خلاصه و کوتاه در زمینههای محدودی بود ولی در سالیان گذشته با استقبال زیادی که از کتابهای صوتی شده است، انتشار این کتابها وسعت بیشتری پیدا کرده و آثار بزرگان حوزههای مختلف نیز به کتاب صوتی تبدیل شدهاند. او در زمینههای توسعه رهبری، منابع انسانی و تاثیر کار در زندگی تحقیق و پژوهش میکند و مقاله «رهبر بهتری باشید، زندگی غنیتری داشته باشید» در کتاب مدیریت خود از اوست.

او در این کتاب تعریف خود را از هنرو هنرمند ارائه میکند که بهطور خلاصه میتوان آن را اینگونه بیان کرد: هر کسی در هر جایی اگر دست به کاری تازه بزند و خطر شکست را به جان بخرد و تأثیرگذار باشد، هنرمند است. از جمله این پرسشها میتوان به «نقاط قوت من چیست؟ محمدرضا بهمنی، همچنین گفت : افزایش سهم ناشران ایران از بازار صنعت نشر بین المللی نیازمند اتخاذ رویکردهای تحولی است. معاون سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، بر ضرورت اتخاذ رویکردهای جدید برای افزایش سهم ناشران ایران از بازار بین المللی صنعت نشر و کتاب تأکید کرد و افزود، علاقه مندان به آثار و منشورات مکتوب ایران به ویژه در کشورهای منطقه و جهان اسلام بسیار فراوان هستند. بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب و هنر «آرت اکسپو» در شهر «نووی ساد» صربستان با حضور جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد. در این دوره از نمایشگاه بینالمللی کتاب «بیروت» حضور دارد. کتاب مدیریت خود را شیرین رفیعی به فارسی ترجمه کرده و انتشارات آموخته آن را در سال 1395 منتشر کرده است که نسخه الکترونیک آن در همین صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. از جمله دیگر کتابهای این مجموعه که کتاب الکترونیکی آنها برای خرید و دانلود در سایت و اپلیکیشن فیدیبو موجود است میتوان به «مدیریت تغییر»، «همکاری»، «مديريت افراد» و «ارتباطات» اشاره کرد.

از جمله آثار دیگر او که در فیدیبو موجود هستند میتوان به «کتاب رهبری» با ترجمهی «بهنام کیماسی»، «جستارهایی در رهبری» با ترجمهی «محمد ابراهیم محجوب» اشاره کرد. در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: دکتر حسین محبوبی اردکانی (۱۲۹۴ – ۱۳۵۶ ش) بهعنوان چهره برجسته تاریخی و ادبی معاصر، با چاپ آثار و گفتارهای ارزنده در حوزه تاریخ و نقد کتاب، حقّ بزرگی بر گردن پژوهشگران تاریخ، ادب و فرهنگ ایران دارد. در سال ۱۳۳۳ ش از وزارت آموزشوپرورش به اداره کلّ انتشارات دانشگاه تهران انتقال یافت و در سمت معاونت آنجا منشأ چاپ بسیاری آثار ارزشمند در زمینه تاریخ و فرهنگ ایران شد. از میان میتوان به رمان های معروف ایران و جهان از جمله ملت عشق اثر الیف شاکاف، عقاید یک دلقک و آثار بسیاری از نویسندگان بزرگ مانند صادق هدایت اشاره کرد. این کتاب با شرایط امروزی همبستگی فراوانی دارد، شرایطی که در آن ابزارهای آنلاین فراوان شغلهای عجیب و تازهای به وجود آوردهاند که نه در چارچوب کار میگنجند و نه کارمندی، به آنها فقط میتوان هنرآفرینی گفت.

دیدگاهتان را بنویسید